Pište rychleji za pomoci umělé inteligence.

Textie pomůže zvýšit produktivitu a ušetřit tak drahocený čas.

Začněte ihned

Začněte využívat Textie a nechte si vytvářet texty, které potřebujete, rychleji než kdy dřív.

Kliknutím na tlačítko začít potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.
Copywriting zítřka

Jak Textie dokáže usnadnit každodenní psaní textů?

Pomůže s rutinní copywriterskou činností

Narozdíl od lidí horoucně miluje situace, kdy musí jeden odstavec napsat ve dvaceti různých variantách.

Zaskočí, když má múza dovolenou

Může poskytnout nápady a inspiraci pro psaní. Může také analyzovat texty a vyhledávat nejlepší způsoby, jak je zformulovat.

Není vůbec hloupá

Pilně studovala a neustále se dovzdělává tak, aby věděla i to co nepotřebuje. Téměř jako by byla faktualní encyklopedie v neviditelném balení.

Zvyšuje produktivitu

AI zkrátí čas potřebný na dokončení úkolu. Ať už jde o psaní textu, nebo jinou činnost, může být váš osobní superhrdina a pomoci vám vyřešit práci za pouhých pár kliknutí.

Textie, napiš

Vyzkoušejte si Textie na našem testovací hříšti. Přesvědčte se o schopnostech AI a kvalitě psaného textu bez nutnosti registrace.

Novinka

Nechte si obrázky a umění vytvářet od umělé inteligence

Začít s textie vytvářet obrázky

Časté dotazy

Umělá inteligence pro textovou generaci je technologie strojového učení, která dokáže vytvářet smysluplné věty a texty na základě předem naučených informací. Tuto technologie lze použít k vytváření dokumentů, zpráv, článků a dalších textových produktů.
AI pro textovou generaci vytváří texty na základě dat a informací vložených uživatelem. Díky předem stanoveným vzorům a algoritmům je AI schopná generovat texty, které jsou strukturované, smysluplné a relevantní k danému tématu.
Umělá inteligence pro generování textu uspoří mnoho času a úsilí, které je potřeba vložit do vytváření textů. Dokáže generovat texty s vysokým stupněm preciznosti a detailnosti, bez nutnosti manuálního dohledávání informací. Snadno se také přizpůsobí aktuálním požadavkům, ať už jsou jakékoliv.
Textie se může použít k vytvoření dokumentů, zpráv, článků, knih, webových stránek, esejí, referátů a dalších textových výstupů. Může také pomoci vytvářet automatizované zprávy, vyhledávat informace a vytvářet smysluplné odpovědi na dotazy.
Ano, služba je placená. Umělá inteligence vyžaduje vysoký počítačový výkon a výpočetní sílu, kterou lze získat pouze za pomoci výkonných serverů. Jen tak můžeme dosáhnout kvalitních výsledků. Na detail ceny se můžete podívat v našem ceníku.
Vygenerované texty mají vysokou kvalitu, avšak je nutné vše řádně překontrolovat a upravit dle vlastních potřeb. Vygenerované texty jsou pouze nástrojem, který vám pomůže vytvořit vlastní kvalitní texty a neslouží tak zatím jako Vaše plná náhrada.
Textie důvěřují také profesionálové ze společností
Deloitte
Ogilvy
KPMG
Logo
Logo